Lennutransport

Lennuveo eripära- kõrge ohutustase ning võimalus toimetada kaupa eriti raskesti juurdepääsetavatesse ja kaugelasuvatesse regioonidesse. Transiitaeg moodustab 1 kuni 7 päeva (sõltuvalt valitud tariifist ja lennugraafikust).

Lennukiga kohaletoimetamist korraldatakse regulaarsete liinidega, kui ka tellimuslendudega. Tänase päeva seisuga teenindame enam kui 100 alalist suunda, kusjuures see arv pidevalt kasvab. Meie meeskond leiab lahenduse, mis vastaks täielikult Teie nõuetele ja vajadustele.

Veose transportimine lennujaamani, selle töötlus ja tollivormistus

Komplekslähenemine on firma "ContinentalCargo" üheks eeliseks. Pakume täielikku tööde spektrit alates veose toimetamisest lennuvälja selle tollivormistamiseni. Usaldades meile lennuveod, saate keskenduda äri põhisuundadele, kõik kaubaveoga seotud probleemid võtame enda kanda!

Ohtlike veoste rahvusvahelised lennuveod

Teostame professionaalselt mistahes kategooriaga ohtlike veoste vedu. Maksimaalse vastutusega suhtume veoste transportimise ja pakendamise ettevalmistamisesse. Ei karda võimalikke raskuseid ja tuleme edukalt toime isegi kõige keerulisemate ja ebastandardsete ülesannetega. Lennuvedude ajal järgime rangelt kehtivaid ohutusnorme ja standardeid.

Suuremõõtmeliste veoste lennuvedu

Spetsialiseeritud lennutransport sobib suurepäraselt suuremõõtmeliste veoste kiireks ja kindlaks transportimiseks. Toimetame edukalt mistahes maailma punkti sanitaartehnika, tööstusseadmestiku, keerulised konstruktsioonid ja muu suuremõõtmelise veose. Garanteerime transporditava veose säilimise ja veo optimaalse marsruudi!

Oluline teada! Kui veos on mahukas, võetakse tasu mahukaalu reegli alusel mitte tonnaaži, vaid mahu eest!

Tasuta nõustamine

Nõustamise saamiseks palun jätta kontakttelefon või e-post ning lühidalt küsimuse sisu

Olete huvitatud firma Continental Cargo teenustest?

Hinna arvutus