Meretransport

Firma "Continental Cargo" korraldab merekonteinervedusid Kagu-Aasiast ja Austraaliast, USA-st ja Kanadast, Aafrikast ja Lähis-Idast ja paljudest teistest regioonidest Euroopa, Balti riikide ja SRÜ riikide sadamate kaudu.

"Continental Cargo" teeb koostööd juhtivate konteinerliinidega (Hapag-Lloyd, Evergreen, samuti MSC, APL, YangMing, One ja Cosco). Tänu tugevatele partnersuhetele nimetatud liinidega, on meil kasulikud seadmestiku merekaubaveo, säilitamise ja kasutamise tariifid.

Oleme avatud koostööks iga kliendiga ning vajadusel, kasutades meretransporti, toimetame kohale nii tervik-, kui koondkonteinerid

Aitame valida kohaletoimetamise optimaalse variandi, arvestades olemasolevat eelarvet ja tarne mahtusid.

Meie käsutuses on võimas materiaal-tehniline baas, mis võimaldab meretransporti kasutades edukalt kohale toimetada suuremõõtmelisi, ohtlikke veoseid, samuti erilist temperatuurirežiimi nõudvaid veoseid

Teeme kõike ise!

Võtame ühendust saatjaga, korraldame kauba pealekorje saatjalt ja selle laadimise . Kui ostate tooteid mitmelt saatjalt ühes riigis, korraldame veose konsolideerimise ühes laos ja kogu kauba edasise laadimise ühte konteinerisse.

Tasuta nõustamine

Nõustamise saamiseks palun jätta kontakttelefon või e-post ning lühidalt küsimuse sisu

Olete huvitatud firma Continental Cargo teenustest?

Hinna arvutus