Autoveod

Logistikaettevõte "Continental Cargo" korraldab autovedusid transport-ekspediitorteenuste täiskompleksiga. Tuleme edukalt toime igat mastaapi ja keerukusega ülesannetega. Korraldame ka konteinervedusid Euroopa ja Balti riikide sadamatest.

Veoste kohaletoimetamiseks pakume maksimaalselt mitmekülgset maanteetransporti. Kasutame tendiga kaetud raskeveohaagiseid, haakevedu, külmikuid ja isoterme Euroopa-SRÜ riikide suunas läbi Balti riikide ja Valgevene Vabariigi. Lisaks võib kaubavedu Euroopast korraldada väiksemate, 1,5 kuni 5 tonnise tõstevõimega sõidukite ja mikrobussidega.

Multimodaalsed kaubaveod

Veose kohaletoimetamiseks kasutatakse mitmeid transpordiliike, kasutades nendest igaühe eeliseid. Logistikaettevõte "Continental Cargo" kogenud logistikud töötavad välja transportimise marsruudi, arvestades kõiki ümberlaadimise punkte, mis võimaldab minimiseerida aja- ja rahakulu.p>

Näiteks võime alguses toimetada veosed täiskoorma koosseisus, seejärel laadida ümber eraldi transporti selle kiiremaks kohaletoimetamiseks. Veel üheks populaarseks näiteks on veose meretransport Ameerikast Balti riikidesse ja selle edasine kohaletoimetamine saajale maanteetranspordiga.

Rahvusvahelised ühendveoste veod

. Rahvusvahelised ühendveoste veod näevad ette erinevatelt tellijatelt saadud kaupade kohaletoimetamise ühes transpordivahendis ja ühes suunas. Tänu vajalikule infrastruktuurile kogume kaupasid konsolideerimislaos, vajadusel neid täiendavalt pakendades, samuti korraldame laadimistöid, dokumentatsiooni ettevalmistamist ja tollivormistust.

Ühendveoste vedu võimaldab oluliselt kokku hoida väiksemate kaubapartiide transpordil. Firmal "Continental Cargo" on laoteenuste lepingud kogu maailmas. Mis võimaldab edukalt konsolideerida veoseid Hiinas, USA-s, Jaapanis, samuti paljudes teistes riikides ja loomulikult Euroopas. Samuti tegeleme temperatuurirežiimi (külmvedu) järgimist nõudvate ühendveoste kohaletoimetamise korraldamisega.

Suuremahuliste ja režiimveoste maanteevedu

Suuremahuliste ja režiimveoste maanteevedu on firma "Continental Cargo" üheks tähtsaks suunaks. Tänu teadmistele ja aastatepikkusele kogemusele korraldame nii suuremahuliste veoste, kui temperatuuritundlikute kaupade maanteevedu.

Lisaks teostame ohtlike veoste vedu maanteetranspordiga, järgides rangemaidki ohutuse reegleid ja standardeid. Ohtlike veoste vedu näeb ette keemiliste reagentide, põlevainete, akupatareide jne. transportimist.

Tasuta nõustamine

Nõustamise saamiseks palun jätta kontakttelefon või e-post ning lühidalt küsimuse sisu

Olete huvitatud firma Continental Cargo teenustest?

Hinna arvutus